Pohlednice z Pirates Of The Burning Sea
zdroj: tisková zpráva

Pohlednice z Pirates Of The Burning Sea

1. 9. 2005 22:22 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Masivně multiplayerovou hru Pirates of the Burning Sea vývojářského týmu Flying Labs můžete očekávat někdy v příštím roce.

K dostání bude prostřednictvím internetu. Koncem letošního roku by prý mělo začít betatestování, ale to je ještě poměrně daleko, takže se nechte pozvat alespoň do naší galerie, kde jsou dnes k vidění nové obrázky.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Na první pohled by se mohlo zdát, že je vám v této hře předurčena role piráta. To samozřejmě je, ale pouze v případě, že se nerozhodnete stát například ještě dobrodruhem, anebo námořníkem. Kromě profese si budete muset vybrat také národnost, a to buď britskou, francouzskou, příp. španělskou. Oboje to prý bude mít vliv na to, k jakým lodím se v průběhu hraní dostanete. Lodě budou významnou součástí hry, nejen kvůli přepravě, ale i kvůli soubojům.

Děj se bude odehrávat na moři i na zemi. Budete moci navštívit různá města. Podle článku na stránkách GameCloud se toho v prvním vydání hry ve městech moc dít nebude, ale v průběhu mají prý tam tvůrci v úmyslu hráčům umožnit i souboje. Grafika je prý úžasná, detailní a animace zábavné. Hra semůže pochlubit solidním modelem poškození.
zdroj: GameCloud

korgull

Nejnovější články