Pohlednice z Age of Conan: Hyborean Adventures
zdroj: tisková zpráva

Pohlednice z Age of Conan: Hyborean Adventures

27. 11. 2006 18:18 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Bílá místa na mapě znamenají, že jde o neprobádanou oblast.

Nevím, kolik takových míst by šlo najít na mapě našeho světa, zda vůbec nějaká, ale vím, že na mapě světa vytvořeného Robert E. Howardem, jich pár je. Máte-li zájem, můžete se stát jejich objeviteli, a to pod vedením společnosti Funcom ve hře s názvem Age of Conan: Hyborean Adventures, ze které vám dnes přinášíme několik nových ukázek.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Age of Conan je připravovanou akčně orientovanou masivně multiplayerovou online hrou s prvky RPG. Ocitnete se ve světě, kde to vře. Světě velmi bohatém a živoucím. Nepřátelé si zde bez okolků půjdou po krku. Bude třeba se mít na pozoru. Už jen proto, že každý v tomto světě disponuje čichem, sluchem i zrakem. To se týká také oblasti severní Cimmerie, při úpatí hory známé jako Ben Morgh, kde se nachází údolí doslova rozervané válkou mezi zdejším kmenem hrdých Cimmerianů, kteří zde našli svůj domov a divokými Vaniry, kteří se jejich malou osady opevněné dřevěnými palisádami snaží neustále zmocnit. Vy se můžete stát přímými účastníky tohoto boje, stejně jako pouhými pozorovateli. Je to na vás. V Conall's Valley, jak se ono údolí jmenuje, můžete potkat i jednu z postav známých z literárních děl o Conanovi, Kerna Wolfeya.

Mimochodem, pro Cimmerany je porážka vrcholem ponížení. Než vyrazí jejich bojovníci do bitvy, poschovávají své ženy a děti. Když náhodou bitvu prohrají, někdy se vrací do osady, aby je zabili dříve, než tak učiní nepřítel. Možná i to je jeden z důvodů, proč jsou považováni za barbary, stejně jako jejich protivníci Vanirové. Jenže ti jsou mnohem horší. Jsou to nájezdníci a útočí na každého kvůli otrokům, plundrování i jen tak pro zábavu.
zdroj: Gamespy

korgull

Nejnovější články