Máte námět či připomínku? Napište nám
Pirates of Carib.,Transport Giant, Middle-Earth
zdroj: Archiv
Obrázky

Pirates of Carib.,Transport Giant, Middle-Earth

16. 5. 2003 5:05 | autor: Redakce Games.cz |

Jestli ještě stíháte sledovat tu smršť obrázků, kterou způsobila výstava E3 a máte navíc rádi RPG, navštivte naši galerii ke hře Pirates of the Caribbean, vznikající v dílnách studia Akella.

Dříve se tento projekt pyšnil jménem Sea Dogs 2, ale protože je založen na nadcházejícím filmu s Johny Deppem v hlavní roli a film se jmenuje Pirates of Caribbean, asi tvůrci usoudili, že by hra měla nést také tento titul. Film i hra by se měly objevit v létě.

Obrázek zdroj: Archiv    Obrázek zdroj: Archiv    Obrázek zdroj: Archiv
Pirates of Caribbean galerie  ||  Transport Giant galerie  ||  Middle-Earth Online galerie

Jak jsme psali před pár dny, Transport Giant je název nové strategie, v níž se stanete vládci všeho, co má co do činění s dopravou materiálu, zboží i osob. Na díle pracuje studio Ebensee, které má s tímto druhem her bohaté zkušenosti, neboť si může započíst zásluhy za projektu jako jsou Industry Giant, Traffic Giant a Industry Giant 2. S touto hrou se budete moci probrat historií dopravy a nahlédnout i do budoucnosti (1850 - 2050). V naší galerii na vás dnes čeká jeden screenshot z této hry.

I když je MMORPG Middle-Earth Online od Turbine Entertainment inspirována slavným dílem pana Tolkiena, nebudete si v ní moci zahrát roli Froda. Ani Prsten zde nebude tím, oč bude třeba usilovat. Svět, který se vám v Middle-Earth Online představí, bude plný mnoha jiných magických artefaktů hodných pozornosti. Hráči se budou moci stát příslušníkem kterékoliv z nabízených ras, např. lidé, elfové nebo trpaslíci. Setkáte se proto také s jejich různými jazyky a písmy. Hra je vyvíjena za použití stejného enginu, jaký pohání Asheron's Call 2, a proto občas narazíte i na některé podobnosti mezi těmito dvěma tituly.
zdroj: GameSpy, PR

Nejnovější články