zavřít

Pillage - akční strategie s RPG prvky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Když se společnost Zed Two pouštěla do vývoje svého nového strategického projektu Pillage, nechali se její zaměstnanci inspirovat hrou Vandal Hearts.

Měli-li jste tedy s tímto titulem co dočiněn, pak vězte, že Pillage bude stylem hry něčím podobným, avšak bez zbytečných RPG okras a s tím, že hráči budou mít přímo pod kontrolou všechny postavy. Silnou úlohu zde bude mít také příběh, který hru dále rozvíjí a skrývá rovněž četné nečekané zvraty a překvapení. Tvůrci dokonce tvrdí, že jde o dobrý, solidní a inteligentní sci-fi příběh plný skvělých dialogů a občas se prý i zasmějete.


nové obrázkykompletní galerie

Děj vás nezavede nikam daleko. I když jde o sci-fi, zůstanete hezky doma na planetě Zemi. I když ji jen stěží poznáte, neboť byla několik let okupována rasou násilnických kreatur, která si nebrala servítky. Tito tvorové dokonce zakázali veškeré technologie a donutili lidi, aby se navrátili k pastýřskému životu. Ba co víc, záhadné bestie jsou navíc nesmrtelné, takže pokud jednu zabijete, objeví se za chvíli znovu. Už mnoho odvážlivců se pokoušelo tyto zrůdy zastavit, ale bez úspěchu. Pillage však vypovídá příběh další takové skupinky, která se rozhodla zjistit tajemství skrývající se za zdánlivě neproniknutelnou slupkou neústupných tvorů.

V taktické strategii Pillage s RPG prvky si užijete do sytosti nejrůznějších bojů a bitev. Výjimečnost hry je prý mj. i v tom, že všechno prostředí je naprosto zničitelné a to sehraje velkou roli při samotném válčení. K dispozici bude parta lidských bytostí obojího pohlaví a jeden robot. Podíváte se do krásných městeček i zcela zničených trosek měst. Vaše úkoly budou různé, od zničení nepřátel, po získání velice důležitých objektů. Zed Two mají v plánu také multiplayer pro dva hráče, kteří tak mohou pro své potěšení použít jakoukoliv mapu ze single-playeru. Jak jsme vás informovali při oznámení titulu v létě, Zed Two vyvíjejí hru nejen pro PC, ale také pro PS2 a GameCube. Verze pro GC a PS2 jsou přitom téměř identické a verze pro PC obsahuje navíc onu možnost hraní přes e-mail. Pillage by měla být dokončena někdy okolo Vánoc
zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.