Pěkné ukázky z Unreal Tournament 2004
zdroj: tisková zpráva

Pěkné ukázky z Unreal Tournament 2004

11. 9. 2003 23:23 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Když si představíte to nejlepší z UT2003, přimyslíte si výrazně lepší grafiku, velmi rozsáhlé levely, nějaké ty nové zbraně a další vylepšení v oblasti hratelnosti, dostanete zhruba obrázek toho, jak by měl vypadat Unreal Tournament 2004.

Aby byl tento obrázek úplnější, máme pro vás v naší galerii balík devíti nových screenshotů. I přesto, že toho nová hra přinese poměrně spoustu nového - k původním mapám a herním módům z UT2003 přibudou dva nové módy (vítaný návrat Assault módu z UT), několik map, již zmíněné zbraně a hlavně vozidla - ozývají se hlasy, zda je toho skutečně tolik, aby se nová hra dala považovat za plnohodnotné pokračování než za pouhý datadisk za vyšší cenu.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Možná přinese malé rozhřešení naše pondělní preview, které pro vás připravil kolega Mickey Mouse. Jestliže vás UT2004 zajímá blíže, určitě si chystaný článek nenechte ujít. Dozvíte se z něj mnoho podrobností o náplni celé hry - zde je malá ochutnávka:

    Druhým (a posledním) novým herním modem je Onslaught. Ten bude představovat asi největší změnu v hratelnosti, neboť se má stát jakýmsi prostředníkem mezi rozsáhlými hrami typu Planetside či Tribes a možností řídit mobilní bojovou techniku ála Battlefield 1942. Osobně se na Onsalught velice těším, neboť v enginu UT, jeho novém síťovém kódu a pravidlech vidím syntézu slibující skvělou hru... [více v pondělí :)]
Zajímavá je také informace, že Unreal Tournament 2004 bude kvůli přítomnosti veškerého obsahu z minulého ročníku (plus bonus packů) zabírat celkem 5 nebo 6 CD, přičemž DVD verze se zatím neplánuje. Zná někdo lepší protipirátskou ochranu?
zdroj: IGNGameSpy, Shacknews

korgull

Nejnovější články