zavřít

Peklo války v Men of Valor: Vietnam

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

S akcemi na téma Vietnamu jakoby se poslední dobou roztrhl pytel, vypadá to dokonce na novou "módní vlnu" ve hrách.

Studiem, které rozhodně nechce být "out" je i 2015, tedy tým, jenž stojí za úspěchem původní Medal of Honor: Allied Assault. Jejich chystaný počin ponese název Men of Valor: Vietnam a poběží na nejnovější verzi Unreal engine. Podle Rosse Pereze ze Sierry je právě Unreal tou správnou technologií, díky které bude džungle vypadat jako živá a všechny výbuchy dostatečně efektně. Celá hra nemá být pouze o střílení po vietnamčících, ale především o logickém uvažování a taktice, čímž se Men of Valor: Vietnam až nebezpečně blíží českému Vietcongu.


nové obrázkykompletní galerie

Tvůrci se prý snažili do hry vecpat všechny myslitelné lokace, do kterých se ve skutečném Vietnamu můžete podívat a učinit tak hru dostatečně různorodou a zábavnou. Vedle džunglí a pláží tu najdeme různé zříceniny, tunely, horské oblasti, vesničky atd. Ani s údajnou kontroverzní interpretací celé události si 2015 nelámou hlavu, hra má být autentická bez jakéhokoliv stranění či přikrášlování, současně by se ale neměla vyžívat v prezentování latentní brutality. Jako šéf malé jednotky dostanete pod palec ještě tři další muže, se kterými se pustíte do smrtelného dobrodružství 16 levelů. V některých misích se objeví i ovladatelná pozemní vozidla, v jedné si dokonce střihneme akci ve vrtulníku a všechny budou prokládány emotivními dopisy od rodiny atd. Součástí Men of Valor: Vietnam má být i multiplayer s celou řadou modů (např. kooperativní MP, CTF) Pro Xbox se plánuje podpora služby Xbox Live, obě verze hry by měly vyjít snad někdy na jaře příštího roku.
zdroj: GdXbox, TTG

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.