zavřít

Pax Romana - pro slávu Římské říše

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývojářská společnost Antik Games (série Europa Universalis) pracuje na své další historické hře s příznačným názvem Pax Romana.

Půjde budovatelskou hru s prvky politické simulace, která se bude skládat ze dvou částí - strategické a politické. Naše galerie Vám dnes nabízí první nahlédnutí do římského impéria.


další nové obrázky

Ve strategické části Pax Romana se pokusíte postupně dobývat různá území a získat tak nadvládu nad celým starověkým světem. Důležitou roli zde bude vedle soubojů s barabarskými nepřáteli hrát i diplomacie. Část strategicko-politická Vás postaví do role některé z velkých postav římské říše (Caesar, Pompey, Crassus). Stanete se vůdcem jedné z politických frakcí republiky Římské v letech 275 až 44 př. Kr. a pokusíte se zhruba ve 40 scénářích uspět v autentickém politickém zřízení.

Pax Romana Vám kromě výše zmíněných dvou módů nabídne přes 40 různých historických scénářů, realistické 3D renderované postavy, budovy, krajinu, vojenské i civilní jednotky, přes 150 historických událostí a mnoho dalšího. Dokončena by měla být v listopadu 2002. Pro více informací navštivte oficiální stránky.
zdroj: WorthPlaying

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.