zavřít

Paradise City - nové ukázky, odklad

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nástupce gangsterky Gangland - Paradise City - nevyjde letos, jak bylo původně ohlášeno, ale podle posledního zjištění až v příštím roce.

Oficiální stránky společnosti Focus Home Interactive teď nově uvádějí konkrétně březen 2007. Aby ta zpráva nedopadla na příznivce titulu tak těžce, vypustili vydavatelé zároveň i několik nových screenshotů, které vám tímto nabízíme v naší galerii.


Vývojem Paradise City se zabývá dánské studio Sirius Games. Název hry je zároveň názvem města, kde se bude děj této RPG odehrávat. Hlavními hrdiny příběhu jsou agent NSA Mia Xiang, gangster Jack Slater a těžký podnikatel bez skrupulí - Boris Chekov. Vedle singleplayerové kampaně bude Paradise City obsahovat také multiplayer s módy podporujícími LAN i Internet.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.