Painkiller: Battle Out of Hell, Settlers V, Vivisector
zdroj: tisková zpráva

Painkiller: Battle Out of Hell, Settlers V, Vivisector

6. 8. 2004 17:17 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Zatím jsme o připravovaném datadisku k oblíbené střílečce Painkiller vývojářského studia People Can Fly psali pouze strohé informace, nyní pro vás ale máme i pár prvních screenshotů.

Addon nese podtitul Battle Out of Hell a má být ještě morbidnější a děsivější než původní hra. Těšit se můžete i na dvě nové zbraně a velmi žádaný CTF mód v multiplayeru. Hra má tentokrát podporovat i Pixel Shadery 3.0 a tedy doznat nějaká grafická vylepšení. Více v této zprávě. K vydání by mělo dojít na Vánoce.

Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva
Painkiller: Battle Out of Hell galerie  ||  Settlers V galerie  ||  Vivisector: Beast Inside galerie

Společnost Ubisoft zahájila provoz speciálních oficiálních stránek pro další pokračování úspěšné strategické série od vývojářů z Blue Byte - Settlers V: Heritage of Kings, kde se můžete o hře dozvědět spoustu zajímavých informací, stát se členem komunity fanoušků, získat nějaké ty tématické materiály, apod. Do naší galerie dnes mimochodem přibyla trojice nových obrázků z této hry. Její vydání očekáváme ještě letos.

A nakonec vám nabízíme další trojici obrázků z očekávané střílečky Vivisector: Beast Inside, kterou pro vás chystá tým Action Form. Jak už jistě víte, tento titul vychází ze známého románu H.G. Wellse - Island of Dr. Moreau, jenž byl i několikrát zfilmován. Hráč se ocitne na ostrově, který byl kdysi využíván k nehumánním výzkumům a pokusům, jejichž nebezpečné pozůstatky zde nyní číhají na svou příležitost. Na boj se zmutovanými zvířaty se můžete těšit letos v říjnu.
zdroj: TTGhomepagehomepage

korgull

Nejnovější články