Painkiller: Battle Out of Hell - nové obrázky a info
zdroj: tisková zpráva

Painkiller: Battle Out of Hell - nové obrázky a info

22. 10. 2004 19:19 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Zhruba tak za měsíc bychom se měli dočkat připravovaného datadisku k hororové střílečce - Painkiller: Battle Out of Hell, ve kterém byste si měli připadat doslova jako v Pekle.

Ostatně, mrkněte se na nové ukázky v naší galerii... Jestliže se vám původní hra líbila, addon byste si rozhodně neměli nechat ujít. Vedle vylepšených efektů bude totiž obsahovat také nové multiplayerové herní módy, dokonce prý včetně speciální pekelné mutace "Capture the Flag". Především se ale můžete těšit také na deset nových single-playerových levelů, které se - podle tradice nastolené původní hrou - budou jeden od druhého a od těch předchozích výrazně lišit. V každém si na vás budou brousit zuby jiná monstra.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Společnost DreamCatcher spolu s novými obrázky odhalila i informace o některých z úrovní a monster, která tam na vás budou číhat. V Painkiller: Battle Out of Hell vás čeká kupříkladu návštěva sirotčince. Ovšem ne tak obyčejného. Tento bude přímo ďábelský. Jeho obyvately jsou umučené duše a mrtví sirotkové. V tomto levelu se setkáte s dívkou, která je už od svého raného věku posedlá démonem a vládne silou zapálit vše ve svém okolí. V klidu vás zde nenechají ani duchové jeptišek vysílající ohnivé koule. Hrozbou vám bude i zdánlivě neškodný Pinokio, posedlá dřevěná hračka, kterou probudí k životu dotek či zranění.

Ne příliš legrace se dočkáte v levelu, který vás pozve do zábavního parku plného klaunů (ohavných chlapíků s výbušninami) a jakýchsi bizarních mutantů člověka a popcornu (jejich popcorn je jedovatý) . Dále vás čeká výlet do Mrtvého města, kde nic není takové, jak se prvně zdá. Toto místo je domovem těch nejodpornějších monster - "kazatelů" s obrovskou sekerou a silou, že na vás s přehledem vrhnou i vozidlo; a pancéřových kyberpavouků schopných vyvolat mj. i zemětřesení. Poslední odhalená mise se jmenuje Leningrad a skrývá nebezpečí v podobě ruských a německých nemrtvých vojáků, ruských oficírů s mocí přivolat letecké posily pro bombardování určité lokace, a ještě takových buclatých chlapíků zvaných Deto, expertů na trhaviny se zálibou provádět kamikadze útoky.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články