Oznámení strategie Gary Grigsby's World At War
zdroj: tisková zpráva

Oznámení strategie Gary Grigsby's World At War

18. 2. 2004 14:14 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Společnosti Matrix Games a 2 By 3 Games dnes přišly s oznámením zbrusu nové válečné tahové strategie s názvem Gary Grigsby's World at War, která by měla být vydána už letos na podzim.

Jak je zjevné z názvu, na vývoji této hry se spolu se s dalšími lidmi ze studia 2 By 3 Games podílí legendární Gary Grigsby, jenž má na svém štítě už 25 vydaných válečných titulů jako například známou sérii Steel Panthers.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Historický vývoj 2. světové války se bude v Gary Grigsby's World at War měnit podle vašeho uvážení. Nebudou zde žádná omezení. Němci si budou moci podmanit západní spojence, případně Japonsko porazit Čínu. Vy budete u kormidla, takže na vás bude záviset celý postup. Prostě svá vojska povedete k vítězství, budete výzkumem a vývojem nových technologií zdokonalovat jejich schopnosti a pokusíte se o sestavení největší a nejobávanější armády na celé planetě.

Hra vám nabídne čtyři různé scénáře - jaro roku 1940, léto 1941, jaro 1942 a léto 1943. Hratelných stran má být pět - Německo, Japonsko, Sovětský svaz, Spojenci, Čína. Vést budete moci 15 typů pozemních, námořních a leteckých jednotek, přičemž každá jednotka má mít 14 různých atributů, které lze dále rozvíjet výše zmíněným výzkumem a vývojem. Gary Grigsby's World at War si budete moci zahrát i s jedním až čtyřmi dalšími hráči také přes e-mail. Více informací se dá načerpat na oficiálních stránkách projektu.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články