Oznámení strategie Chariots of War
zdroj: Archiv

Oznámení strategie Chariots of War

30. 1. 2003 19:39 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

V současné době se soustředí dva vývojářské týmy, stockholmské studio Paradox Entertainment a britský Slitherine Strategies, na jednu jedinou hru s názvem Chariots of War.

Jde o pokračování revoluční strategie Legion, které se však jak titul napovídá bude odehrávat v období římského impéria. Chariots of War zobrazující bohatou historii Říma vás vezme do kolébky civilizací a místa, kde se zrodil konflikt.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Na úsvitu časů se Člověk rozhodl opustit svůj tulácký a lovecký život, aby se usadil v ustálené zemědělské komunitě. V ten okamžik ale vynalezl soukromé vlastnictví, čímž zasadil semeno sváru. Ve snaze odvrátit útoky barbarů a nepřátel, se začala rodit Velká Království a Říše vedené mocnými duchovními králi. Tyto velké říše na Blízkém východě poseté nejlepšími zemědělskými půdami a zdroji vody se nazývaly "The Fertile Crescent" (Úrodný půlměsíc). Vznikem těchto říší však boje o majetek neustaly. Namísto toho to vedlo mezi necivilizovanými lidmi spíše k žárlivosti a zášti a v králové zase žízní po větší moci. To vše vyvrcholilo válkou o vodu, půdu, válkou o "The Fertile Crescent".

Vaším úkolem bude vést Chetity a pomoci jim na jejich výpravě podmanit si sousedy. Nebo se rozhodnete pro Asyřany zavedené do moře nepřátel a pomůžete jim dobýt říši? Anebo se pokuste uchránit Egypt před četnými nájezdy.
zdroj: Worthplaying

korgull

Nejnovější články