Oznámení Star Heritage 0: Ship of Ages
zdroj: tisková zpráva

Oznámení Star Heritage 0: Ship of Ages

16. 2. 2006 16:16 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Přestože se vývojářskému týmu Step Creative Group ještě nepodařilo udat evropským a americkým vydavatelům v Rusku a zemích bývalého Sovětského svazu již prodávanou (od 12/2005) předělávku klasické hry z roku 1995 s názvem Star Heritage 1: Black Cobra, dorazila k nám dnes čerstvá tisková zpráva oznamující jejich nový projekt - Star Heritage 0: Ship of Ages.

Má jít o dramatickou third-person akční sci-fi RPG, zasazenou do klasického vědeckofantastického světa zprostředkovaného v moderní 3D grafice a s realistickými fyzikálními vlastnostmi, s jednoduchým a logickým role-playing systémem a dynamickou hratelností. V naší galerii máte možnost shlédnout sadu prvních screenshotů.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Vydání Star Heritage 0: Ship of Ages tvůrci plánují na konec tohoto roku, ovšem podle všeho nemají ještě vydavatele ani pro rusky mluvící země. Čas, aby ho našli, ale mají. Příběh hry je postaven na katastrofě jisté veliké vesmírné lodi, naděje a chlouby lidstva, původně směřující s desítkami tisíc budoucích kolonizátorů na palubě k nějaké vzdálené planetě. Budete následovat dobrodružství hrdiny, který se po nějakém čase v bezvědomí probudí s ošklivými zraněními v prostorách marodky. Kolik času od katastrofy uplynulo, ani co ji způsobilo, nevíte. Stejně jako to, proč se mezitím, co jste spali, rozdělila osádka lodi na dvě soupeřící skupiny. Jejich naděje o životě v novém světě se rozplynuly. Stali se rukojmími uvězněnými uvnitř své vesmírné archy. Navěky. Čeká vás dramatický příběh plný tajemna a nejistoty, kdo je a kdo není vaším přítelem.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články