zavřít

Oznámení Panzer Elite Action: Dunes of War

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Válečná akční hra s tanky - Panzer Elite Action - je hotova a pod hlavičkou Jowoodu pár dní v obchodech (i když k nám se dostane až v polovině května - předobjednat si ji můžete na TISCALI Gameshopu), a tak tvůrci zřejmě usoudili, že není vhodnější příležitosti, než přijít právě v těchto dnech s oznámením vývoje jejího datadisku, který ponese podtitul Dunes of War.

Update 5.5. - v galerii jsou první tři screenshoty:


Tento addon, a bude to přídavek na původní hře nezávislý, obohatí Panzer Elite Action o akci na písečných dunách severu Afriky. Slunit se tam ale nebudete. Krásu sluncem prohřátého písku budou poněkud kazit mrtvá těla roztrhaná na kusy nastraženými bombami a granáty. Jelikož v této hře lze hrát za Němce i Američany, těšit se můžete na dvě nové kampaně. Dále se dočkáte deseti nových multiplayerových map a populárních módů Conquest a CTF až pro 32 hráčů.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.