Oznámení nové závodní hry Moscow Rush
zdroj: tisková zpráva

Oznámení nové závodní hry Moscow Rush

20. 4. 2004 21:21 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

S dalším novým oznámením dnes přišla společnost Buka Entertainment.

Vývojářský tým HBM prý nyní pracuje na nové akční závodní simulaci s názvem Moscow Rush. První ukázky s této hry, jejíž vydání se předpokládá v prvním čtvrtletí příštího roku, už můžete vidět v naší galerii.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Jak asi tušíte, v této hře půjde o závodění aut v ulicích Moskvy, a to při plném provozu. Tvůrci se snaží o jejich fotorealistické vypodobnění. Hlavním hrdinou titulu má být mladík, jehož celý život se točí jen okolo jeho auta a věcí s tím spojených - mimo jiné tedy i s pouličními závody a také snem o milionů dolarů, apod. Do hry vstoupíte se starou kraksnou, ale pokud budete mít potřebné schopnosti, možná se nakonec propracujete k fáru svých snů. Kromě toho vaše řidičské umění může zaujmou některý z místních gangů a třeba nakonec skončíte i jako jeho vůdce. To prý záleží jen na vás.

Moscow Rush vám má nabídnout realistické modely aut, velkou volnost v rámci velmi volného příběhu o dvaceti misích, množství možností jak vylepšit vašeho plechového miláčka či postupovat v kariéře, ale také tzv. "Free-ride mode", který vám dovolí prostě se jen projíždět po městě poznávat jej. Chybět nemá ani multiplayer po LAN.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články