zavřít

Oznámení nové taktické akce Black9

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Abyste se ve svých chvílích volna nenudili, připravují pro vás vývojáři z Taldrenu (série Starfleet Command) novou taktickou akční hru s názvem Black9.

Celý projekt vzala pod svá ochranářská křídla vydavatelská společnost Majesco, která ho má v plánu vydat ještě na podzim tohoto roku. Kromě PCéčkové verze hry se chystá rovněž její Xboxová podoba.


nové obrázkykompletní galerie

Příběh hry vás zanese až do roku 2080. Tato doba bude ve znamení bojů devíti mocných kartelů známých jako "Illuminati" o nadvládu nad lidstvem. Hráč zde bude uveden do role žoldáka balancujícího na nejisté hranici mezi správným a špatným. Black9 je machiavelistický svět plný hrabivosti a zrady. Hráč bude muset být velice duchaplný a pohotový, aby neztratil hlavu a zůstal i tak věren svým vlastním zásadám.

Black9 je stavěna na známém Unreal Warfare enginu s podporou Karma fyziky od MathEngine. Hry se zúčastníte coby pozorovatel z perspektivy třetí osoby. Budete vybaveni nejrůznějšími technologickými výstřelky - přístroji, zbraněmi, kybernetikou, a během hraní upotřebíte i leckteré své speciální schopnosti. Počítá se také s podporou multiplayera (broadband) i kooperativní hry, a to na obou platformách.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.