Oznámení Knights of the Temple II
zdroj: tisková zpráva

Oznámení Knights of the Temple II

5. 5. 2005 11:11 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Vydavateli TDK se - jak se zdá - tématika temného středověku zalíbila natolik, že se rozhodl vytvořit pokračování svému loňskému projektu s názvem Knights of the Temple, který vyprávěl příběh o mladém templáři Paulovi de Raque a jeho boji s mocnostmi pekelnými (recenze - 73 %).

Knights of the Temple II na tento příběh naváže, přičemž prý díky nejrůznějším vylepšením, jako nelineární struktura, interaktivní dialogy, rozšířené prvky RPG ad., nabídne ještě kvalitnější zážitek.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Hráč v roli osamělého svatého válečníka bude mít volnost rozhodování, jakým směrem se v příběhu vydá, včetně volného pohybu mezi levely a svobodným výběrem questů. V předchozí hře jste se mohli zúčastnit mnoha bitev nekonečné války mezi Dobrem a Zlem, ale ty nebyly ničím proti tomu, co vás čeká tentokrát. Bude to hotové peklo na zemi. Svou cestu skrz nejrůznější příšery z temnoty si budete klestit v zapomenutém římském městě a hrůzostrašných kobkách říše Saracénů, ve snaze nalézt tajemství ukryté kdesi v útrobách starověké podmořské pevnosti objevíte dávno zapomenuté ostrovy, ruiny a katakomby. Knights of the Temple II bude vedle single-playeru obsahovat také multiplayer.

Update 23:00 - vývojářem hry nejsou Starbreeze Studios, nýbrž slovenský Cauldron (thx Bludr).
zdroj: WP

korgull

Nejnovější články