zavřít

Oznámení Fila World Tour Tennis

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Možná už v červnu 2002 se v obchodech objeví PCéčková, popř.

Xboxová simulace tenisu s pracovním názvem Fila Tennis. Jste-li tedy příznivci tohoto "bílého" sportu, ale nemáte odvahu či příležitost předvést své schopnosti ve skutečnosti, můžete to zkusit právě v této hře. Inspirací nechť jsou Vám obrázky v naší galerii.


další nové obrázky

Fila Tennis se může pochlubit čtyřmi herními módy - Arcade, Challenge, Career a Multiplayer, přičemž při online zápasech se budete moci vypořádat až s 64 hráči. Vzhledem k tomu, že značka Fila je v tomto sportu více než známa, bude Fila Tennis pochopitelně víceméně také přehlídkou jejích sportovních modelů a vybavení. Propagace této značky je patrná i na některých screenshotech.
zdroj: PR

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.