zavřít

Oznámení Brothers in Arms Earned In Blood

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Prognózy se bezezbytku naplnily a UbiSoft dnes večer ohlásil Brothers in Arms: Earned In Blood pro PC/PS2/Xbox, nástupce stejnojmenné týmové střílečky s důrazem na autentické zpracování druhé světové války, která si z naší recenze odnesla 90% a jen za březen se jí prodalo 1,7 milionu kusů.

Coby seržant Joe Hartsock začnete své nové účinkování v boji u francouzského města Carentan s cílem osvobodit celou Normandii, z čehož, stejně jako z obrázků vyplývá, že hra se tentokrát bude odehrávat více v obytné zástavbě než v polích. Vývojáři z Gearboxu a šanghajské pobočky UbiSoftu slibují chytřejší umělou inteligenci nové generace a také další zbraně nebo ovladatelná vozidla (např. stíhač tanků M10 “Wolverine”).


Asi největší novinkou se stane kooperativní skirmish mód, v němž se svým jedním kamarádem nebo sami projdete sérií speciálně navržených misí. Samozřejmě nemá chybět ani klasický multiplayer, který prý bude zdokonalen, ale zatím nezaznělo čím přesně. Ještě k tomu přidejte oficiálně posvěcenou podporu modifikací a to je vše. Že máte pocit, jako by šlo jen o obyčejný datadisk? Pak určitě nejste sami. Nicméně Brothers in Arms: Earned In Blood je UbiSoftem vydáváno za plnohodnotné pokračování a tím pádem se bude letos na podzim prodávat i za plnohodnotnou cenu.
zdroj: Bluesnews, 3DGamers

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.