zavřít

Oznámení akce Crime Life: Gang Wars

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Konami Europe dnes oznámila, že se někdy v průběhu letošního roku chystá vydat nový akční titul s názvem Crime Life: Gang Wars.

Tato hra vniká přímo ve vývojářských dílnách Konami a má být určena majitelům PS2, Xboxů a PC. Slibuje příběh zaobírající se současnou kulturou gangů a jejich bojem o moc. Hráč zde ztvární roli zprvu bezvýznamného cucáka, který si svou pozici v gangu musí teprve vydobýt.


Crime Life, kterou vám dnes můžeme představit i prostřednictvím ukázek v naší galerii, by měla vedle prvků akčních zahrnovat rovněž známky strategie. Bude to hra pojatá v oblíbeném Hip Hop stylu a ukáže nebezpečí a nástrahy života gangu. Hráčovým úkolem bude ochránit své lidi před vykořisťováním a zneužíváním, ale zároveň i před násilím a dalšími záludnostmi života dané společnosti. Děj Crime Life se odehrává v metropolitním městě Grand Central City, kde jsou války gangů na denním pořádku, i když se jim policie snaží vehementně zabránit. Jak? Mrkněte se na první trailer (6 MB, DivX) v délce jedné minuty.
zdroj: PR, WP

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.