Oznámení 1944: Battle of the Bulge
zdroj: tisková zpráva

Oznámení 1944: Battle of the Bulge

21. 1. 2005 15:15 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Společnost Digital Jesters dnes potvrdila vývoj nového projektu s názvem 1944: Battle of the Bulge, vznikajícím v dílnách vývojářského týmu Digital Reality coby třetí díl jejich válečné strategické série s předchozími tituly Desert Rats vs.

Afrika Korps a D-Day. Vydání nové hry, která se bude točit kolem Bitvy v Ardenách, je naplánováno na letošní březen za příznivou cenu 20 Euro. K dispozici jsou již také první tři obrázky.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Název hry zcela jednoznačně napovídá, oč v ní půjde. Těšit se můžete na 20 nových singleplayerových misí a 10 multiplayerových map. Tentokrát si narozdíl od D-Day budete moci zahrát za obě strany konfliktu. Herní mapy byly ve jménu historické přesnosti vytvořeny za pomoci autentických strategických plánů, geografických informací i obrázků bitev. Jelikož se část války, o kterou v této hře jde, odehrávala v zimě, což značně zkomplikovalo vojskům postup, snaží se i tvůrci zajistit, aby zimní počasí ovlivnilo pohyb vašich jednotek a vozidel. A když už jsme u těch jednotek, tak bystě měli vědět, že se dočkáte 15 nových typů.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články