Ostrov pokladů v Tropico 2: Pirate Cove
zdroj: tisková zpráva

Ostrov pokladů v Tropico 2: Pirate Cove

12. 2. 2003 10:10 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Do světa pirátů vás přivedou naše dnešní nové obrázky z připravovaného titulu Tropico 2: Pirate Cove, který naváže na předchozí velice úspěšnou strategii/simulátor diktátora Tropico.

Už nepůjde pouze o to, aby se měli obyvatelé ostrova, kterého jste vládcem, prostě dobře. Vaši poddaní totiž budou z řad padouchů přepadávajících lodě bohatých obchodníků. Těm je třeba věnovat zvláštní pozornost a dobře zásobovat jejich domy vším potřebným od sudů z dobrým mokem, po lepé děvy. To vše by měli obstarat nedobrovolní usedlíci tvoření zajatci z nejrůznějších pirátských zátahů.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Ve hře Tropico 2: Pirate Cove již nebudete omezeni pouze na oblast vlastního ostrova. Se svými piráty povedete řadu námořních bitek o bohatství na palubách obchodních lodí. I když budete moci vývoj takového boje hodně ovlivnit např. výběrem posádky, lodi a vybavení, samotnou loď během akce ovládat nebudete moci. Stejně tak zde nepůjde ani o dobývání jiných ostrovů. Vaše dobyvačné námořní výpravy poslouží pouze k tomu účelu, abyste nabrali zásoby, zajatce a vše, co pro vás bude mít cenu. Mimochodem, ačkoli má být hra vydána až v dubnu, už během února prý můžeme očekávat její hratelnou demoverzi.
zdroj: Take2

korgull

Nejnovější články