zavřít

Onlinová akce Age of Conan s realistickou flórou

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hru s názvem Age of Conan - Hyborian Adventures jsme vám představili prvně loni v dubnu.

Jedná se o onlinovou akční RPG společnosti Funcom, vycházející ze známého fantasy světa stvořeného spisovatelem Robertem E. Howardem. Právě dnes máte možnost do něj nahlédnout. Do naší galerie totiž přibylo několik nových screenshotů. Co se týče termínu vydání, původně Funcom plánovala, že hru vydá v polovině roku 2006. Podle dnešní tiskové zprávy se tak stane až na jeho konci.


A čeho se ona tisková zpráva týkala? Teď už asi tušíte, že nikoliv samotného termínu. Funcom totiž jejím prostřednictví především oznámila skutečnost, že pro své dílo licencovala záležitost zvanou SpeedTreeRT. Ptáte se, co to je? SpeedTreeRT je aplikační programové vybavení, které prý tvůrcům umožní herní svět obohatit o nejrůznější flóru vysoce realistického vzezření a chování. Prostředí, ve kterém se bude hráč pohybovat, bude velmi temné, bujné a brutální. Je to svět krutých bohů a mýtických kreatur. Svět té nejtemnější magie a nelítostných soubojů, kde přežijí jen ti nejlepší.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.