zavřít

Ohlášení RPG The Lord of the Creatures

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Když se pár maníků z vývojářského týmu Pyro Studios (série Commandos) s tímto pracovním kolektivem v září loňského roku rozloučilo, byla jejich iniciativou založena nová společnost zabývající se tvorbou her - Arvirago Entertainment.

Nyní toto studio pracuje na svém novém projektu, který dostal název The Lord of the Creatures a zavede vás do tajuplného světa fantazie, obývaného neuvěřitelnými stvořeními a skýtajícího mnohá zajímavá dobrodružství. Toužíte-li do tohoto imaginárního světa alespoň očkem nahlédnout, mrkněte se do naší galerie, kde na vás již čeká několik zajímavých ukázek.


nové obrázkykompletní galerie

Hráči se budou moci vydat zkoumat četná tajemství herního světa buď sami, anebo spolu se svými přáteli z celého světa v rámci online multiplayeru. Arvirago Entertainment pro tento svůj projekt navrhli a za použití nejmodernější technologie i zkonstruovali vlastní grafický engine, který je vybaven vším potřebným, co z The Lord of the Creatures udělá skvělou podívanou a poskytne tak jejím hráčům nezapomenutelný vizuální zážitek. Bohužel zatím nejsou známy žádné další podrobnosti, včetně data vydání titulu.
zdroj: GH, homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.