zavřít

Ohlášení NHL Eastside Hockey Manager 2005

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ačkoli byla letošní sezóna skutečného NHL definitivně poslána k ledu kvůli sporům o platový strop (info), společnosti SEGA to nezabránilo v oznámení druhého ročníku hokejového manažeru s názvem NHL Eastside Hockey Manager 2005.

Pracují na něm opět zkušení Sports Interactive, mimojiné tvůrci Football Manageru, kteří by se svým dílem chtěli být hotovi v létě 2005 a to ve dvou verzích pro PC i Mac. Hra bude opět disponovat oficiální licencí od National Hockey League Players' Association a patnácti hratelnými ligovými soutěžemi, které mají celkem čítat 3200 klubů a 32000 hráčů.

Oproti loňskému předchůdci, který v naší recenzi obdržel 77%, nabídne ročník 2005: podrobnější statistiky a plánování finančního rozpočtu, více informací o pozadí přestupů (proč nějaký obchod neklapl atd.), nový tréninkový camp pro vyzkoušení posil, rozšířené mezinárodní turnaje seniorů i juniorů, možnost uspokojit představenstvo klubu vyhozením kouče za špatné výsledky nebo nový 2D pohled na kluziště pro snadnější přehled o pohybu hokejistů, byť na prvních pár screenshotech zatím není žádný výrazný rozdíl vidět. NHL EHM 2005 by s největší pravděpodobností měl vyjít v české verzi.
zdroj: GGMania

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.