zavřít

Ohlášení Evenings on a Farm Near Dikanka 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Animovaná adventura na motivy díla spisovatele N.V.

Gogola - Evenings on a Farm Near Dikanka - se sice ještě nerozšířila za hranice rusky mluvících zemí, kde se prodává už od loňského prosince a sklízí poměrně slušné úspěchy, nicméně společnost Step Creative Group už jejím fanouškům slíbila, že se s jejími hrdiny, Vakulou a Oksanou, setkají znovu. Ba co víc. Toto vývojářské studio právě dnes oznámilo, že již dokonce pracuje na jejím pokračování a vypustilo při té příležitosti i první čtveřici screenshotů, jež si nyní můžete prohlédnout v naší galerii.


Celý název nového projektu je Evenings on a Farm near Dikanka 2: Evening on the Eve of Ivan Kupal Holiday. Jeho děj se má odehrávat několik měsíců poté, co si Vakula vzal Oksanu za ženu. Hráči se mohou těšit na staré známé z prvního dílu, stejně jako na nové tváře z legend, pohádek a již zmíněných románů N.V. Gogola. Hra bude samozřejmě skrývat nová tajemství, která půjdou odhalit pouze, zvládnete-li si poradit s hádankami, jež si pro vás tvůrci opět připravili. Vydání titulu je naplánováno na letošní léto.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.