zavřít

Odhalení vývoje Star Wolves 2, dvě první ukázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vesmírná strategická a akční RPG Star Wolves se zatím ještě nestihla rozšířit do úplně všech koutů světa, ale podle většiny z těch, kteří si ji již měli možnost od loňského listopadu, kdy vyšla v Rusku, zahrát, jde zjevně o hru s velkým potenciálem, dosti návykovou a zábavnou na to, aby si zasloužila pokračování.

Ale nebojte se, po hratelné demoverzi z letošního února bychom se měli této hry do konce listopadu dočkat snad i u nás, a to s českými titulky - předobjednat si ji můžete na Tiscali Gameshopu. Vývojářský tým X-bow Software evidentně taktéž zastává názor, podle kterého by si titul zasloužil následníka a už na něm navíc usilovně pracuje. Dokonce tak usilovně, že by se měla Star Wolves 2 objevit v prodeji (opět úplně nejdříve v Rusku) už začátkem příštího roku.


Star Wolves 2 pochopitelně slibuje nejen navázání na původní hru, ale také spoustu novinek. Velká řada z nich je inspirována podněty a náměty nadšených hráčů a fanoušků. Na bližší podrobnosti o hře si ještě budeme muset počkat, k nahlédnutí jsou ovšem alespoň dva první screenshoty.
zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

 • hra MediEvil (PS4)

  Plnohodnotný remake legendární akční adventury, která před ...

  949 Kč Koupit
 • hra GRID

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  2099 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1499 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.