zavřít

Odhalení nové pirátské hry - Age of Pirates

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kdybyste měli pocit, že je málo pirátských her, máme tu pro vás další.

Jmenuje se Age of Pirates a opět na své krabičce ponese logo společnosti Akella. Původně byla tato hra vydána pouze v Rusku. Pro velký úspěch se však tvůrci rozhodli pro její přepracování pro ostatní svět, s čímž začali v květnu letošního roku. Vydavatele v tuto chvíli ale ještě nemají. Základ Age of Pirates prý tvoří technologie Storm 2.5, vylepšená verze enginu Storm 2. Hra bude zahrnovat jak single-player, tak multiplayer až pro 16 hráčů, s několika různými herními módy - Free for All (DM), Naval Battle (TDM), Sink the Convoy a Capture the Fort (oba pro dva týmy hráčů).


nové obrázkykompletní galerie

Age of Pirates slibuje naprosto otevřenou hratelnost, jde o zcela nelineární hru. Hráč bude sám tvořit svůj vlastní příběh. Alespoň základní cíl zde však bude - získat všechny kolonie pod svou vlajku, přičemž způsobů, jak toho dosáhnout, bude mnoho. Herní svět bude zahrnovat 16 kolonizovaných ostrovů (Jamaica, Hispaniola, Puerto Rico, Tortuga, Dominica, Marie-Galante, Guadeloupe, Martinique, St.Martin, St.Eustatius, Curacao, Barbados, Montserrat, Antigua, Nevis a St.Kitts). Tvůrci prý měli v úmyslu vytvořit také kus kontinentu, ovšem narazili na omezení své technologie. Na výběr budete mít ze dvou postaviček. Budování osad v této hře možné nebude, ale obchodovat budete moci alespoň v přístavech. Více se o Age of Pirates můžete dozvědět v rozhovoru na stránkách Pirates Ahoy!
zdroj: PiratesAhoy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.