zavřít

Obrázky ze Z2: Steel Soldiers

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Máme tu pro vás nové obrázky z připravované strategie Z2: Steel Soldiers od Bitmap Brothers.

zdroj: Archiv

Jak asi víte, jedná se o pokračování kdysi velmi oblíbené strategie Z, které dostalo moderní 3D kabát. Děj nás tentokrát zavede o 500 let dále, kdy kapitán Zod rozpoutá válku mezi dvěma robotickými klany.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Podstata hry zůstává stejná jako v původní hře. Mapa je rozdělena na mnoho částí a na každé je vlajka. Ta má určitou hodnotu (od 1 do 5, liší se podle důležitosti území), která určuje, jak rychle a kolik vám přibývá peněz. Za ty pak vyrábíte tanky v továrnách, které jsou také rozesety po celé mapě. Netěží se tedy žádné suroviny, vše záleží jen na vaší rychlosti a taktice. zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.