zavřít

Obrázky z World Snooker Championship 2005

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Blade Interactive zahájila provoz oficiálních stránek pro další díl ze série licencovaných kulečníkových simulací - World Snooker Championship 2005.

Při té příležitosti do světa vypustila nejen sadu nových ukázek, které nyní můžete shlédnout v naší galerii, ale také trailer.


World Snooker Championship 2005 má zahrnovat všech 96 špičkových hráčů z celého světa, včetně Raye Reardona a Freda Davise. Každý z nich má svůj vlastní herní styl, takže vás čeká pokaždé jiný zážitek. Hra bude mít pro vás připravenou celou řadu herních módů, od Tour, přes nový China Open, World Championship, po Bar Billiards, Billiards, Snooker Plus, 8 a 9 Ball Pool či Doubles až pro 4 hráče. Zahrát si budete moci také online. Doprovodné komentáře zajistí komentátoři Steve Davis, John Parrott a John Virgo.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.