zavřít

Obrázky z Tony Hawks Pro Skater 4 CZ

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak už jistě víte, společnost CD Projekt chystá vydání lokalizované verze legendární sportovní hry s názvem Tony Hawk's Pro Skater 4, která dosud vyšla pouze v Americe.

Oficiálním termínem nástupu tohoto titulu do českých obchodů je tedy 26. srpen 2004. Nechce-li se vám však toto datum až tak pozorně vyhlížet, můžete si hru už nyní předobjednat v našem Tiscali GameShopu.


nové obrázkykompletní galerie

Jak vypadá Tony Hawk's Pro Skater 4 v české verzi, můžete okouknout v naší galerii, kde jsou dnes k vidění nové obrázky právě z české lokalizace. Ta zahrnuje překlad všech textů, původní anglický dabing byl kvůli stylové atmosféře zachován. Terminologii lokalizátoři konzultovali se skejťákem Langem, který je rovněž autorem českých fanouškovských stránek zasvěcených celé sérii THPS.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.