Obrázky z Robin Hood: Legend of Sherwood
zdroj: Archiv

Obrázky z Robin Hood: Legend of Sherwood

25. 7. 2002 22:12 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Jak se zdá, tak čekání na proběhnutí se po Sherwoodském lese coby dávný hrdina Robin Hood nebude trvat tak dlouho, jak jsme původně hlásali.

Od února 2002, kdy jsme se o této hře prvně zmínili, totiž různé zdroje uvádějí, že se hra má objevit až v druhé polovině příštího roku, nicméně oficiální tiskové prohlášení z tohoto týdne říká, že bychom se s novou strategickou hrou s názvem Robin Hood: Legend of Sherwood měli setkat ještě letos a to snad dokonce v listopadu. Tím ovšem lépe pro všechny, kdo milují tento typ her, zejména pak Desperados pocházející z dílny stejného vývojáře - německého Spellbound Entertainment. Naše galerie k této hře navíc dnes ožila několika novými screenshoty:

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

V Robin Hood: Legend of Sherwood si vyzkoušíte roli neochvějného bojovníka za práva spravedlivých a rebela Robina Hooda. A jak známo, činy, které jeho osobu proslavily, nejsou pouze jeho dílem. Slavná Robinova parta se ve hře bude vyskytovat samozřejmě také. Cílem hry bude nasbírat dostatek zlata pro zajištění bezpečného návratu krále Richarda do jeho království, čehož se pokusíte dosáhnout během 40 misí odehrávajících se na devíti různých lokacích. Více podrobností o této hře naleznete v našich starších zprávách. Dodejme snad jen, že v Evropě se vydavatelských povinností zhostí Wanadoo a americký trh si vzala na starost společnost Strategy First.
zdroj: PR

korg

Nejnovější články