zavřít

Obrázky z Metro: Last Light zachycují život po katastrofě

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Obrázky autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Abych vás pořád nedusil Kickstartery nebo spekulativními patenty a zprávami o hypotetické budoucnosti nějaké onlineovky, tak pro odpočinek se zakoukejte do něčeho zcela konkrétního, co navíc brzy vyjde. Desítka nových obrázků z Metro: Last Light je velká pastva pro oči, i když bych nic nedal za to, že nějaká ta úprava ve „fotošopu“ na nich před publikováním proběhla.

Jak krásně se na jednotlivé scény dívá, tak mi na mysl přichází myšlenka, jestli se to bude na mém tři roky starém PC se stejnou mírou lesku i hýbat. Hra má dle samotných tvůrců vypadat nádherně a hýbat se solidně i na průměrně výkonném PC, ale takové sliby už známe. Budu si držet pěsti (a šetřit bokem na novou grafárnu). Pokud se něco závažného nestane, tak i navzdory nedávno vyhlášenému bankrotu vydá THQ Metro: Last Light letos v březnu. Cenega u nás hru vydá s CZ titulky.

Tagy: akční postapokalyptická

Zdroje: Metro: Last Light

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.