zavřít

Obrázky z Hellgate: London od tvůrců Diabla

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Flagship Studios, firma složená z několika ex-Blizzard vývojářů stojících za legendárním Diablem či Warcraftem, odhalila v aktuálním čísle amerického časopisu PC Gamer svůj nový projekt Hellgate: London.

Půjde opět o hack&slash akční RPG, ale tentokrát bude zasazeno do prostředí postapokalyptického Londýna a vše budete sledovat v pohledu z vlastních očí. Proto nás těší, že vám nyní můžeme jako první nabídnout trio pěkných in-game screenshotů, které v galerii doprovází starší artworky zbraní, postav nebo lokací.


Mnohem více informací o Hellgate: London vám přineseme v horizontu pár dnů. Termín vydání hry se prozatím odhaduje na rok 2006 a to ve verzích pro PC i Mac. Jak se na nástupce Diabla těšíte a jak se vám zamlouvají premiérové obrázky?

Update 28.3. - v našem preview najdete všechny momentálně dostupné informace o hře společně s dalšími obrázky.
zdroj: e-mail

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.