zavřít

Obrázky z F1 World Grand Prix 2001

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Fanoušci všech závodů formulí 1 mají poslední dobou hody.

zdroj: Archiv

Po loňském nášupu v podobě Grand Prix 3, WarmUp! a F1 Championship Season 2000 můžou pomalu začít chystat šampaňské, neboť na jaře přijde kromě hodně očekávaného F1 Racing Championship od Ubisoftu se svou F1 také Eidos. Nejedná se ale o hru zbrusu novou, nýbrž jen o další pokračování série World Grand Prix, jejíž poslední verzi s číslem 99 jsme u nás recenzovali v červenci. Tato nová F1 od francouzského Lankhoru měla původně nést označení 2000 (z této sezóny také hra bude obsahovat data), ale Eidos už asi nebavilo být o rok pozadu a tak hru přejmenoval na F1 World Grand Prix 2001. Tady jsou z ní nové screenshoty:

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Podle dostupných informací hra vyjde v Anglii v polovině února, v dalších evropských zemích pak o něco později. zdroj: Archiv

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.