zavřít

Obrázky z českého UFO: Extraterrestrials

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nejen chutným pivem, zlatou Prahou nebo hezkými holkami, ale také úzkou specializací na strategie s tématikou UFO možná bude Česká republika proslavena ve světě, alespoň v tom herním.

Pokud tedy domácí vývojářský tým Chaos Concept někdy dokončí svůj titul UFO: Extraterrestrials, který se bolestně rodí již tři roky v nelehkých amatérských (občas se tomu vznešeně říká "nezávislých") podmínkách, bez silného investora a s tím spojenými problémy. Tato tahová hra stojí trochu v pozadí vedle tří známějších podání mimozemšťanů od ALTARu, ale měla by se více blížit předloze X-COM od Microprose a také má podle mého názoru mnohem vkusnější grafické zpracování. Svědčí o tom kolekce čerstvých screenshotů (thx Slower za tip), které ukazují obrazovku s výzkumnou laboratoří, stavbou báze, inventářem vojáka, transportní lodí a jejich pohybem za úkoly po zeměkouli.


Podrobnosti se o UFO: Extraterrestrials dozvíte v loňském článku nebo na oficiální stránce, kde se mimochodem hledá programátor se znalostí C++ z Prahy (klidně i student) a kde také padla zmínka o již 62 předělaných levelech.
zdroj: homepage

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.