Obrázky a info o Counter-Strike: Condition Zero
zdroj: tisková zpráva

Obrázky a info o Counter-Strike: Condition Zero

2. 2. 2004 18:18 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Na HomeLanu dostali možnost otestovat téměř finální podobu očekávané hry Counter-Strike: Condition Zero, která by se podle Vivendi měla již brzy objevit i v obchodech.

Její singleplayer můžeme rozdělit do dvou hlavních částí. Na té první zapracovali Turtle Rock Studios a prakticky by se dala označit jako soubor nových i známějších map, na kterých musíte plnit různé úkoly a odemykat tak další levely. Čím dál se dostanete, tím lepší (výkonnější, inteligentnější) parťáky si můžete vybírat. Ačkoliv tento popis nezní nijak úchvatně nebo originálně, zpracování je údajně solidní a díky slušné inteligenci nepřátel se u hry pobaví i hráči v CSku poměrně zběhlí.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Pod druhou částí CS: Condition Zero je podepsán tým Ritual a prakticky jde o to samé, i když tady má hra mít přece jen o něco souvislejší průběh. Každá mise vás zavede do jiného kouta světa, ve kterém se zařadíte k jiné protiteroristické skupině. Navzdory poměrně velké rozmanitosti zbraní označují na HomeLanu tuto část jako vyloženě nudnou a nezáživnou. Pokud jde o grafické ztvárnění obou částí, nejde o žádný zázrak a příznivci původní hry prý nepoznají výrazný rozdíl. Vylepšení se totiž dočkaly jen některé textury, modely zbraní a pár efektů. Abyste si mohli udělat představu sami, přidali jsme do naší galerie trojici nových screenshotů.

Za poslední možnou část CS: Condition Zero by se dal považovat ještě multiplayer, ve kterém si budete moci zahrát nejen s ostatními přes internet, ale také se pocvičit na různých mapách s boty. Pokud se chcete dozvědět víc o průběhu vývoje hry, o změnách vývojářů i herního konceptu, přidávání a ubírání zbraní a o podobných záležitostech, mrkněte se na naše předchozí zprávy.
zdroj: HomeLan

kate

Nejnovější články