zavřít

Obrázky a filmečky z RTS Blitzkrieg

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nedojde-li k nějakému zásadnímu zvratu, dočkáme se v dohledné době velice nadějně vyhlížející válečné real-time strategie Blitzkrieg od ruských Nival Interactive.

Tento titul vás provede realisticky vyobrazeným obdobím 2. světové války ve třech hlavních kampaních. V rámci nich se vžijete do role vůdců spojeneckých, německých, ale i sovětských armád. Hra Blitzkrieg bude vybavena více než 200 typy vzdušných, pozemních i námořních jednotek a také 40 typy pěších jednotek. Některé z nich můžete vidět v naší galerii, kde je připraveno pár nových ukázek.


nové obrázkykompletní galerie

Komu by ale statické obrázky nestačily, toho možná zaujme trojice asi minutových intro-filměčků (4 MB - 8 MB, DivX) nacházející se v naší sekci downloadů. Každý je věnován jedné ze zúčastněných stran a obsahují dobové záběry například na postup armády. Hra, ve které nebude pochopitelně chybět ani multiplayer, bude navíc obsahovat dva editory. Jeden z nich budete moci využít na generování či přidávání svých vlastních misí, kapitol i kampaní. Ten druhý vám zase dovolí úplně předělat hratelnost, přidávat nebo upravovat jednotky, charakteristiky, barvy, textury, zvuky a další.
zdroj: homepageTTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.