O lokalizaci Tunguska: Přísně tajné
zdroj: tisková zpráva

O lokalizaci Tunguska: Přísně tajné

24. 11. 2006 16:16 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Překladatel Petr Ticháček nás informoval o české verzi hry Secret Files: Tunguska, podle domácích i světových recenzentů druhé nejlepší adventuře letošního roku (hned po Dreamfall, to však není point & click).

Jak lze spatřit na čerstvých obrázcích, bude lokalizována formou titulků, zatímco dabing zůstane v původním anglickém znění. Překlad dokončil v polovině října a nedávno proběhl první betatest, který neodhalil žádné technické nedostatky. Jeho přínosem bylo to, že došlo k obsáhlé stylistické úpravě textu tak, aby co nejlépe vystihoval atmosféru hry a charakter postav.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Tunguzka: Přísně tajné bude mít v sobě zabudovánu aktualizaci na verzi 1.02, která odstraňuje několik drobných technických nedostatků. Obsahem updatu je taktéž zcela nový konec hry, který byl pro anglickou verzi uvolněn teprve v polovině listopadu. Nová a mnohem obsáhlejší závěrečná animovaná sekvence hráče mimo jiné seznámí s osudy vybraných herních postav. Jelikož nový konec hry nepodporuje zobrazování titulků, musela být celá animace opatřena českým textem dodatečně a celá přerenderována vývojáři. Hra vyjde v edici Hypermax v polovině prosince a předobjednat si ji můžete z GameShopu (899 Kč).
zdroj: mail

jd

Nejnovější články