zavřít

Nový hybrid RTS Fistful of Gold

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Polský vývojový tým Rebelmind, který se v současné době pachtí také s RPG adventurou Grom, se zřejmě příliš nudí, když se pustil do svého dalšího projektu, kterým se má stát real-time strategie s názvem Fistful of Gold.

Vlastně to ani nebude čistá RTS, ale takový mix všemožných žánrů a my zde pro vás máme první obrázek. Rebelmind již ukončili přípravu hry a mají hotov i její pracovní model. Zároveň shánějí vhodného vydavatele.

Příběh Fistful of Gold je situován do období středověku. Země, jejíž král zemřel, se potýká s chaosem a vy jako prostý lovec odměn se vydáváte od města k městu a řešíte problémy jiných lidí a shromažďujete svůj majetek. Herní svět má trochu nádech divokého západu, poznáte lecjaká neznámá monstra, neobvyklé až bizarní zbraně a dokonce létající stroje. Fistful of Gold vám nabídne nelineární hru s otevřeným koncem, souboji, určitým managementem zdrojů i vývojem postaviček. Města zde budou centrem obchodu, výměny informací, společenské komunikace, i místem, kde si najmete a vytrénujete případné členy svého týmu, dozvíte se své další úkoly a obdržíte odměnu za již splněné. Více informací, včetně data vydání hry, zatím nebylo zveřejněno.

zdroj: Avault

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.