zavřít

Novinky v HoMM IV: The Gathering Storm

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Série tahových strategických her s názvem Heroes of Might and Magic, si získala na svou stranu velké množství hráčů po celém světě, kteří jí zůstávají naprosto věrní i poté, co se její zatím poslední, čtvrtý díl, představil v trochu drasticky pozměněném kabátku.

A právě pro ten nyní tvůrci (New World Computing) za vydatné podpory společností 3DO a CD Projekt chystají dva datadisky, z nichž ten první již znáte s podtitulem The Gathering Storm. A o něm dnes bude také řeč. A nejen to, v naší galerii na vás rovněž čeká první sada obrázků.


nové obrázkykompletní galerie

Heroes of Might and Magic IV: The Gathering Storm vyjde ještě tento měsíc (24. září), gold fáze byla oznámena 12. září (zpráva o tom je zde). K jeho instalaci budete potřebovat původní hru. Čím si můžete být ale jisti, že tento addon bude obsahovat i všechny patche, které se doposud objevily, včetně 2.0 Multiplayer patche. V naší poslední novince oznamující dokončení datadisku jsme naznačili, co nového vás čeká. Dnes můžeme tyto informace ještě doplnit o nějaké detaily. Např. toto je našich pět nových hrdinů: Bohb the Archmage, Agraynel the Bard, Kozuss the Wizard, Dogwoggle the Barbarian, Alita the Necromancer.

Šest zcela nových kampaní, v nichž půjde o zneškodnění šíleného čaroděje Hexise, bude obsahovat okolo dvaceti nových map (3-5 scénářů pro každou kampaň). Čtyřmi novými neutrálními kreaturkami jsou: Goblin Knight, Dark Champion, Gargantuan a Evil Sorceress. Šestnáct nových artefaktů: Aiffe's Mandolin, Archmage's Hat, Boots of Wayfaring, Cloak of Angel Feather, Cloak of Darkness, Flame of Chaos, Frost Hammer, Harmonic Chainmail, Ice Scales, Necklace of Balance, Necklace of Muses, Ring of Flares, Ring of Light, Staff of Disruption, Tiger Armor a Tiger Helm. Dychtíte-li po ještě podrobnějších informacích, navštivte stránky MMPortals.

Nakonec malé upozornění pro vlastníky anglické verze HoMM IV. 3DO vydali nový patch (verze 2.1), který spravuje nějaké problémy s editorem scénářů. K dostání je zde, k nám lokálně umístíme až českou verzi updatu.
zdroj: MMPortals, GHell

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.