zavřít

Novinky, obrázky a ukázky ze všech Unrealů

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hratelné demo Unreal Tournamentu 2003 původně slíbené na tento týden se trochu zpozdí, ale Mark Rein z Epicu aspoň prozradil v diskusním fóru, co přesně bude jeho náplní.

Půjde o zhruba stejnou verzi hry předváděnou na výstavě E3, která bude obsahovat celkem pět map, což se ve zdarma stažitelných demech jen tak nevidí. Konkrétně se můžeme těšit na dvě deathmatchové mapy (Antalus a Curse3), jeden level ve stylu Double Domination (Suntemple), jednu Capture the Flag mapu (Chrome) a nakonec jeden level (Endagra) určený pro nový mód Bombing Run, který se tak trochu podobá rugby. Nedílnou součástí UT 2003 dema budou samozřejmě i boti (sláva), interní vyhledávač serverů a podrobná statistika, tedy oblíbené vlastnosti už prvního dílu této střílečky od Digital Extremees.

Kromě toho Infogrames v noci na dnešek vypustili celkem osm čerstvých screenshotů, které jsme přidali do naší stále expandující galerie. Pokud Vám interiéry na těchto obrázcích budou připomínat Quake III Arenu, nejste v tom sami :) Jinak na nich uvidíte pestrou paletu zbraní jako Flak Cannon, Assault Rifle nebo Shock Rifle a také dva roboty pěkně zblízka.


další nové obrázky

Příbuzná first-person střílečka Unreal II: The Awakening určená narozdíl od UT2003 primárně pro singleplayer byla na E3 také předváděna, avšak do jejího dokončení uplyne ještě hodně vody. Lidé z BeyondUnreal nahodili na své stránky tři videa (6-8 MB, WMV) natočená na obrazovce monitoru, která trvají celkově přes šest minut, ale jejich kvalita je natolik bídná, že se z ní hra nedá příliš posuzovat.

A aby byl dnešní výčet her z rodiny Unrealů kompletní, máme tu i oficiální trailer (6 MB, ASF) z nadcházející multiplayerové akce Unreal Championship, která vyjde pouze pro Xbox Live koncem roku. Podle dřívějších plánů se mělo jednat o titul s používáním vznášedel ala Tribes a trochu jiným konceptem než UT, ale podle tohoto traileru je zřejmé, že hra bude minimálně mapami stejná jako Unreal Tournament 2003 pro PC.
zdroj: HomeLan, MPZ, XGR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.