zavřít

Nové záběry z akční FPS Gore

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Multiplayerová střílečka z vlastního pohledu Gore už se pomalu chýlí ke svému dokončení a tak jsme Vám přinesli balík nových obrázků, který čítá 19 exemplářů (také Vám tato lokace nápadně připomíná první mapu Q3A? - pozn.jd ;) Podle tvůrců této FPS, 4DRules, by se během dvou měsíců mohla hra objevit v obchodech.


další nové obrázky

Hra Vám dá možnost zúčastnit se akce o více hráčích podobně jako třeba Quake III Arena anebo Unreal Tournament.

zdroj: Archiv

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv Gore je už ve vývoji pěknou řádků měsíců a na základě námětů a kritik nadšenců, kteří se zúčastnili testování této hry, prošla i mnoha změnami. Pro hráče, kteří nemají přístup na Internet, nebo pro ty, jež si nejdříve chtějí zahrát nanečisto, aby pak své online protihráče oslnili svými úžasnými výsledky, je připraven i single player mód. Tvůrci se do svého díla snažili přidat také některé nové věci, jako například Stamina System - v případě, že Vaše životní energie bude při dně, Váš pohyb bude omezen. Další zajímavostí bude systém brnění. Dokud bude mít Váš protivník na sobě brnění, zraníte ho jen těžko. Na výběr bude z více charakterů, přičemž každý bude mít nejen jiné vzezření, ale také způsob boje. Výzbroj bude samozřejmě oplývat mnoha typy zbraní.

Děj Gore Vás posune jen o pár desítek let dopředu, do poloviny 21. století. Bude to doba téměř apokalyptická. Veškeré zásoby fosilních paliv už budou dávno prázdné, záhadný virus vyhubil veškeré druhy zemědělských rostlin a pět miliard lidí, což je polovina populace, umírá hlady. Nicméně po mnoha útrapách nachází vědci nový zdroj energie a chaos pomalu začíná ustávat. Pouze ale do té doby, než díky tajným experimentům spatří světlo světa podivná technologie (bio-computational neural network), určitý druh virtuální reality určený pro výrobu zabijáků...
zdroj: GameSpot zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.