zavřít

Nové ukázky z taktického RPG Night Watch

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ač se vývojem nového fantasy taktického RPG s názvem Night Watch zabývá vývojářské studio společnosti Nival Interactive, s námětem na něj prý přišli lidé z Noviy Disk Company, což je partner Nivalu a ruský vydavatel.

To je napadlo vytvořit hru podle stejnojmenného ruského filmu pojednávajícího o světě "Jiných" (kde spolu svádějí magický boj Jiní ze Světla a Jiní z Temnoty) a zajistit si potřebnou licenci. Když pak hledali vhodného vývojáře, oslovili právě Nival, který má potřebné zkušenosti i technologické zázemí. A tak se stalo, že je základem Night Watch engine Silent Storm.


V naší galerii, kam dnes přibylo několik nových screenshotů, si můžete všimnout, že se v této hře nebude šetřit efekty podtrhujícími nejrůznější nadpřirozené síly, kterými budou jednotlivé postavičky oplývat. Night Watch prý nebude, mj. i kvůli odlišnostem v příběhu (ten se nabude shodovat s filmem, i když se setkáte s některými postavičkami a určité situace z něj budete moci shlédnout i z jiného úhlu pohledu), obsahovat všechny efekty, jež se vyskytují v původním filmu, nicméně se tvůrci údajně snaží alespoň o to, aby zachytili vizuální styl. Efekty budou různého rozsahu. Například při vyvolání kouzla "Dusk" (tzn. šero), ze výrazně změní celá scéna - vše bude potemnělé, méně kontrastní a "Jiné" bude snazší odlišit podle aury, neboť ti, co náležejí ke Světlu, ji budou mít bílou a ti z Temné strany červenou. Také pohyb kamery vyvolá zvláštní rozmazaný efekt.

Herní prostředí, děj se bude odehrávat v moderní Moskvě, by mělo být naprosto zničitelné. Jelikož jde o RPG, postavičky budou v průběhu hraní nabývat zkušenosti a až dosáhnout určitého stupně, budou se moci rozhodnout pro jednu ze tří tříd - Shapeschifter, Enchanter a Mage. Každá je pochopitelně něčím výjimečná a každá má své silné i slabé stránky. Souboje jsou pojaty tahově.
zdroj: GameCloud

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.