zavřít

Nové ukázky z PC verze Area 51

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O first-person sci-fi střílečce Area 51 společnosti Midway jsme sice psali předevčírem ráno, protože bylo oficiálně potvrzeno, že se letos na jaře vedle konzolových verzí objeví také verze na PC, ale dnes máme důvod vám ji připomenout znovu.

Naše galerie se totiž velmi významně rozrostla a také v sekci downloadů máte nyní možnost stáhnout trailer (5 MB nebo 38 MB, WMV) z loňské E3.


PC verze Area 51 se má od svých konzolových sourozenců lišit především v ovládání (klávesnice a myš) a grafice. Podle preview na stránkách IGN tato hra nejen velice dobře vypadá, ale rovněž se pěkně hraje a běží plynule. Autora článku zaujala i inteligence nepřátel, kteří vám prý nedarují nic zadarmo. Co se týče obsahu PC verze hry, ten by měl být více méně shodný s konzolovými. Spekuluje se pouze o možném přidání nějakých multiplayerových map a zbraní.
zdroj: WP

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.