Nové ukázky z NWN: Shadows of Undrentide
zdroj: tisková zpráva

Nové ukázky z NWN: Shadows of Undrentide

21. 3. 2003 22:22 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Sága Neverwinter Nights pokračuje a kapitola s názvem Shadows of Undrentide vás tentokrát coby studenta mocného kouzelníka zavede do malé vesničky zvané Hilltop.

Několik nájezdníků z Nether Mountains na školu zaútočilo a ukradlo velice cenné artefakty, přičemž navíc otrávilo vašeho učitele. Váš úkol je tedy jasný - pomoci ochránit Hilltop a udělat vše pro navrácení odcizených artefaktů. Osud váz zavane až do horké a smrtící pouště Anauroch, a když to přežijete, tak ještě mnohem dále.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Příběh nového datadisku k oblíbené RPG se odehrává ve stejném čase jako příběh původního titulu. Ale to je také asi vše, co mají společného. Jako hráči budete mít jedinečnou možnost prozkoumat celý fascinující svět Faerün a vidět všechny ty rozmanité a bohaté regiony, které nabízí. Očekávat můžete i řadu nových možností pro každou z tříd postav. Např. Druidové budou nyní moci "vylepšit" svého zvířecího druha kouzlem "magic feng", Klerikové mohou zvolit "Superburst", apod. Přidání takových vlastností hry ale není vůbec jednoduché, tím spíš, když to má pak navíc ještě fungovat také v původní hře. Testovací tým má nyní tedy spoustu práce s tím, aby zjistil, zda přeci jen někde něco tvůrcům neuniklo a vše pracuje tak jak má.

Připraveno pro vás bude rovněž asi pět nových prestižních tříd - Assassins, Arcane Archers, Blackguards, Harpers a Shadowdancers. Dříve ale než budete moci zvolit některou z těchto tříd, bude nutné, abyste splnili určité předpoklady. Např. pro volbu Assassina nebo Blackguarda je třeba disponovat orientací na stranu zla. Arcane Archerem se naopak stanete pouze tehdy, zvládáte-li kouzla. Pochopitelně se objeví i některé novinky v oblasti zbraní. Zejména ty na způsob granátu budou prý obzvlášť zábavné. Budete moci použít zápalné pumy, svěcenou vodu na monstra z říše mrtvých, pro zloděje a lukostřelce budou užitečné tzv. "ježci", kteří účinně zpomalí případné pronásledovatele nebo vaky, do nichž se pro změnu dokonale zapletou nohy nepřátel, tudíž je jejich další postup zastaven a lučištníce je mohou v klidu zastřelit z bezpečné vzdálenosti. Mezi novými monstry spatříte např. baziliška.
zdroj: PC.IGNhomepage

kor

Nejnovější články