zavřít

Nové ukázky z netradiční akce The Ship

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O tom, že se z původně Half-Life Modu The Ship stane plná single a multiplayerová akční hra, jsme vás již informovali.

Dnes vám můžeme nabídnout balík nových screenshotů, který vám toto dílo studia Outerlight znovu připomene. The Ship zavede hráče na palubu parníku ve stylu 30. let minulého století. To, co se zde bude hlavně odehrávat, by šlo označit za lov. Ostatně se tak jmenuje i jeden z několika herních módů, které má hra nabízet - The Hunt. Těmi dalšími jsou pak offlinový arkádový mód, Elimination, Deathmatch a Duel, ty všechny online.


Co se týče perspektivy, The Ship využívá obou módů, tedy third-person i first-person. Zajímavé je, že součástí akce, jež se bude točit kolem prozkoumávání, pátrání, snahy o přežití, špionáže, různých intrik a vražd, budou i prvky zažité spíše pro hry typu The Sims, což znamená, že vaše postavička bude mít i nějaké své potřeby (včetně jídla, spánku a sociální interakce), kteréžto bude třeba naplňovat.
zdroj: Worthplaying

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.