zavřít

Nové ukázky z Mage Knight Apocalypse

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

A nejde pouze o ukázky statické, ale rovněž o nový filmeček.

Mage Knight Apocalypse je akční RPG vyvíjená společností Namco na motivy sběratelské hry od WizKids Games. Hráči se v ní ujmou role jednoho z pěti strážců-válečníků vázaných přísahou, že najdou a zničí jádro všeho zla zaplavujícího zemi, ať to stojí co to stojí.


Mage Knight Apocalypse vás nechá čelit stovkám různých nepřátel, mezi nimiž se objeví prý i někteří z největších a nejděsivějších protivníků, jaké jste ještě v RPG hrách neviděli. Celý herní svět, prezentovaný ve 3D, má být zpestřen nejrůznějšími efekty, které oceníte zejména v bitvách. Vedle singleplayerové kampaně vám tento titul nabídne také online multiplayer s kooperativním i kompetitivním módem až pro pět hráčů. Vydání hry je naplánováno na letošní jaro.
zdroj: WP

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.