zavřít

Nové ukázky z akční hry Godfather

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud se vám líbil kultovní film Kmotr, určitě nepohrdnete ani novou hrou, která na jeho motivy vzniká.

Jmenuje se Godfather a ačkoliv jsme se o ní prvně dozvěděli na začátku tohoto roku, už jsme toho o ní napsali celkem dost. Dnes však necháme slova spíše stranou (přesto, zajímají-li vás podrobnosti, přečtěte si naše květnové preview), protože právě teď přicházejí na řadu hlavně nové screenshoty a hned v závěsu za nimi ještě nové video. Godfather je jinak vyvíjena společností EA pro PC, Xbox, PS2 a PSP. Vydání se očekává v prvním čtvrtletí 2006. V plánu je i verze pro Xbox 360, která by se měla objevit do léta.


Hra Godfather vás nechá zažít dramatická léta 1945 - 1955 v New Yorku. Stanete se součástí nelineárního příběhu zachycujícího místy přímo události z filmu. Setkáte se proto s řadou známých postav. Nicméně, i v případě, že původní film neznáte a přesto vám je tématika mafie blízká, má hra co nabídnout. Hráč si vytvoří vlastního gangstera, se kterým si pokusí prorazit cestu na špici mafie. Bude třeba zajistit si respekt, a to demonstrací moci a šířením strachu. Zcela volně budete komunikovat s okolím, přičemž si buďte jisti, že se vaše jednání neobejde bez následků. Každý si bude pamatovat, jak jste se k němu choval, což může ovlivnit průběh hry.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.