zavřít

Nové stránky pro akční RPG Archangel

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnešním dnem byl zahájen provoz nových oficiálních stránek hororové akční RPG s názvem Archangel a při té příležitosti se naše galerie rozrostla o pěkných pár nových obrázků.
nové obrázkykompletní galerie

Archnagel je novým dílem společnosti Metropolis Software, které vás v roli Michaela Travinského nechá procestovat fascinující a nebezpečný svět. Vaší cestu budou komplikovat nejrůznější temné síly, jimž se budete muset naučit čelit. Hra se skládá ze tří hlavních kapitol rozdělených do několika dalších částí, v jejichž rámci se podíváte na nespočet různých míst, některé s nich jsou realistické, ale jiné v našem světě nespatříte, ani kdybyste se rozkrájeli. Protože jde o RPG, zaznamenáte během hry jistý vývoj své postavičky, který bude také záviset na tom, kterou ze dvou nabízených tříd charakterů jste si zvolili.
zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.